Navigator
PROGRAM PREGĂTIRI ADMITERE
2009-07-08

PROGRAM PREGĂTIRI PENTRU ADMITERE
PERIOADA 13-18 IULIE 2009, SECȚIA ROMÂNĂ

 

ARTA ACTORULUI:

 

13 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Dorina Pogăceanu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie – Daniela Lemnaru (sala 22)

 

14 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Dorina Pogăceanu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie – Radu Olăreanu (sala 22)

 

15 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Dorina Pogăceanu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie – Liviu Topuzu (sala 22)

 

16 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Lelia Albu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie – Monica Ristea (sala 22)

 

17 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Lelia Albu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie – Daniela Lemnaru (sala 22)

 

18 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Lelia Albu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie – Ștefan Roman (sala 22)

 


REGIE:

13-18 iulie 2009

 

Ora 10.00-13.00 – Regie – Marius Oltean (sala 34)


ACTORIE PĂPUȘI-MARIONETE


13 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Dorina Pogăceanu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie păpuși marionete – Andi Brânduș, Alexandrina Bucur (sala III/3)

 

14 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Dorina Pogăceanu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie păpuși marionete - Andi Brânduș, Alexandrina Bucur (sala III/3)

 

15 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Dorina Pogăceanu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie păpuși marionete - Andi Brânduș, Alexandrina Bucur (sala III/3)

 

16 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Lelia Albu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie păpuși marionete - Andi Brânduș, Alexandrina Bucur (sala III/3)

 

17 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Lelia Albu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie păpuși marionete - Andi Brânduș, Alexandrina Bucur (sala III/3)

 

18 iulie 2009
Ora 10.00 – Mișcare scenică – Luminița Muscan (Sala 8)
Ora 11.00 – Vorbire / Canto – Lelia Albu (sala 8)
Ora 12.00-15.00 – Actorie păpuși marionete - Andi Brânduș, Alexandrina Bucur (sala III/3)

 

SPECIALIZAREA PEDAGOGIE MUZICALA
conf.univ. dr. Lucian Roşca    (sala Tudor Jarda)

Miercuri, 15 iulie ora: 10-12
Joi, 16 iulie: ora 12-14
Vineri, 17 iulie: ora 10-12
Sâmbătă, 18 iulie: ora 10-12

 

SPECIALIZAREA SCENOGRAFIE-EVENIMENT ARTISTIC

lect.univ.drd. Judit Dobre-Kothay   

 

13-18 iulie - zilnic, de la ora 10.00

Calendar

© copyright UAT 2017
created by Smartsoft